Siedziba główna:

Van Den Doel B.V.

Markweg Zuid 1b, 4794 SN Heijningen

Tel. 0031 ( 0 ) 167 522331

Fax. 0031 ( 0 ) 167 524514


Zakład produkcyjny:

Van Den Doel Poland Sp. z o.o.

Kowalewo Parcele 35, 62-400 Słupca

Tel. 0048 664 966 200

Fax. 0048 63 2132404

email: info@doelonions.comZapewnienie wysokiej jakości produkowanych w Doelonions wyrobów oraz ich bezpieczeństwa zdrowotnego to elementy kluczowe w polityce naszego przedsiębiorstwa. Jakość realizowana jest na wszystkich etapach produkcji – od zakupu surowca poprzez wszystkie stanowiska pracy aż po wysyłkę towaru do klienta.


Odpowiedni surowiec jest podstawą i gwarancją odpowiedniej jakości wyrobu gotowego, dlatego Doelonions przywiązuje ogromną wagę do materiałów, z których wytwarzana jest cebulka smażona. Surowce używane do produkcji kupowane są tylko u kwalifikowanych dostawców – to znaczy takich, którzy spełniają nasze surowe wymagania jakościowe oraz oferują bezpieczne i pełnowartościowe produkty. Główny surowiec – cebula dostarczany przez doświadczonych w uprawie cebuli plantatorów ( z Polski oraz z Holandii ) jest nadzorowany przez cały okres uprawy – od wskazania preferowanego gatunku cebuli, poprzez monitorowanie plantacji w czasie wzrostu, aż do zbioru i dostawy, gdzie restrykcyjnie kontroluje się spełnienie naszych wymagań jakościowych. Kontroli jakościowej dostaw podlegają także pozostałe surowce dzięki czemu wiemy, że do produkcji użyte zostały tylko zatwierdzone materiały.


Cały proces technologiczny wytwarzania cebulki smażonej jest dokładnie monitorowany przez wykwalifikowanych i świadomych zagrożeń, jakie mogą pojawić się podczas procesu produkcyjnego pracowników ( zgodnie z zasadami systemu HACCP ). Surowiec, półprodukt a następnie produkt gotowy są nieustannie nadzorowane przez naszych kontrolerów jakości, tak by produkt dostarczany do konsumenta gwarantował bezpieczeństwo i wysoką jakość. Dokonywane w trakcie produkcji kontrole zapewniają spełnienie wymagań klienta, przepisów prawa oraz standardów międzynarodowych.


System zarządzania jakością w Doelonions oparty jest o wymagania standardów IFS i BRC, czego potwierdzeniem jest posiadanie przez firmę od 2007r. certyfikatów IFS/BRC. Dodatkowo mając na uwadze potrzebę zrównoważonego rozwoju w kwestii produkcji oleju palmowego firma stała się członkiem organizacji RSPO oraz uzyskała certyfikat RSPO ( od 2012r. ). Wytwarzanie cebulki smażonej jest także zgodne z zasadami Kosher i Halal, czego potwierdzeniem jest posiadanie tych certyfikatów od 2015r.


Certyfikaty GSFI 2018

Certyfikaty GSFI 2019

Certyfikat RSPO 2019

Certyfikat Halal 2019