Siedziba główna:

Van Den Doel B.V.

Markweg Zuid 1b, 4794 SN Heijningen

Tel. 0031 ( 0 ) 167 522331

Fax. 0031 ( 0 ) 167 524514


Zakład produkcyjny:

Van Den Doel Poland Sp. z o.o.

Kowalewo Parcele 35, 62-400 Słupca

Tel. 0048 664 966 200

Fax. 0048 63 2132404

email: info@doelonions.com


Doelonions – producent cebulki smażonej to firma rodzinna, z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem związanym z surowcem jakim jest cebula. Składają się na nią dwa zakłady: Van Den Doel B.V. siedziba główna i magazyn produktu mieszczące się w Holandii oraz Van Den Doel Poland Sp. z o.o. – zakład produkcyjny usytuowany w Polsce.

Obszarem działania firmy jest skup i przetwórstwo cebuli. Cebula, którą przetwarzamy pochodzi od kwalifikowanych i doświadczonych w uprawie cebuli rolników, dodatkowo nadzorowanych przez nas w trakcie całego okresu dojrzewania cebuli na polu, co zapewnia zawsze odpowiednią jakość surowca.

Firma wytwarza obecnie dwa produkty - cebulę obraną, świeżą w różnych rozmiarach, oraz cebulkę smażoną zapakowaną według życzenia Klienta, która jest artykułem dominującym i to na niej skupiona jest obecnie większość uwagi i nakładu pracy Firmy.

Właśnie ten produkt - cebulka smażona o złocistym kolorze i chrupiącej konsystencji, który podbija podniebienia Europejczyków już od wielu lat - chcemy zaoferować Państwu. Jego obecny kształt jest efektem wieloletnich przygotowań i prób nad stworzeniem receptury. Rezultatem tego okresu wytężonej pracy było stworzenie wyjątkowego produktu o unikalnej jakości i doskonałych walorach smakowych - takim wyrobem pragniemy się podzielić z naszymi klientami. Gwarantujemy wysoką i stabilną jakość, bezpieczeństwo produktu oraz szybką i profesjonalną obsługę zamówienia. Rozumiemy potrzeby klienta i potrafimy spełniać jego oczekiwania. Każdy klient jest dla nas równie istotny, a zadowolony klient jest w naszej firmie najwyższą wartością.

Polityka Spółki Van Den Doel Poland